Velký okruh Ecuadorem

cena od 78 990 Kč termín: 04.05.2019 délka: 15 dní (zájezd č. 499432)

15 - denní zájezd

15 dnů Ecuador
Quito - Otavalo - vulkán Cotopaxi - Baňos - vulkán Chimborazo - Rio Bamba - Cuenca - NP El Cajas - Guayaquil
Minimální počet 8 osob
Letecká doprava může vést přes USA. K tranzitu via USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem USA.
Zájezd může být směřován opačně.

Ubytování: hotel ***

Stravování: snídaně

Doprava: letecky

Tento zájezd již nenabízíme.

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Program zájezdu

1. den:PRAHA - QUITO Odlet z Prahy do Quita. po příletu uvítání průvodcem America Tours, transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting.
2. den:QUITO Prohlídka Quita - skvostu koloniální kultury. Toto město, ležící v nadmořské výšce bezmála 3000 metrů, se může pochlubit jedinečnou kolekcí chrámů, kostelů, katedrál a dalších historicky cenných staveb. Odpoledne navštívíte slavný monument "střed světa" postavený přímo na rovníkové čáře. Nocleh v Quitu.
3. den:OTAVALO Celodenní výlet do indiánských vesnic v podhůří severních And a prohlídka největšího indiánského trhu v Jižní Americe - Otavalo Indian Market. Můžete zde obdivovat vystavené rukodělné výrobky - ponča, tapiserie, šperky, klobouky a mnoho dalších výrobků. Návrat do Quita ve večerních hodinách.
4. den:VULKÁN COTOPAXI Celodenní výlet k činnému vulkánu Cotopaxi. Tato sopka je se svojí výškou téměř 6000 metrů druhou největší horou Ecuadoru. Zajímavostí je ledovec na jejím úbočí, který je jedním z mála světových ledovců v rovníkové oblasti. Návrat do hotelu v podvečer.
5. den:AMAZONIE Dnešní cesta Vás zavede z regionu And silnicí s jedinečnými výhledy na horské velikány do oblasti tropických pralesů Amazonie. Již během cesty budete mít možnost pořídit krásné fotografie pralesních údolí a krásných vodopádů... Po ubytování ve stylových bungalovech a nezbytném odpočinku po cestě se během večeře ( v ceně) seznámíte s plány na nadcházející den.
6. den:AMAZONIE Cílem dopoledního výletu je kaskádový vodopád La Cascada de Latas. Po krátké plavbě motorovou kánoí a trailu pralesem Vás čeká osvěžující koupel pod vodopádem v křišťálově čisté vodě pralesní řeky. Po návratu zpět oběd. Odpoledne se můžete těšit na vycházku do pralesa a pozorování jeho obyvatel - od rostlin a hmyzu až po opice a mnoho zdejších druhů ptactva. Večer společné posezení u krbu, společná večeře.
7. den:BAŇOS Návrat do regionu Andes, prohlídka vesnic Puyo a Baňos, návštěva velkolepého kaňonu Pastaza, nocleh v Baňos.
8. den:VULKÁN TUNGURAHUA Vesnice Baňos je položena v údolí s množstvím vodopádů. Hlavní atrakcí je ale barevný kouř vycházející ze sopečného jícnu Tungurahua. Místní indiáni toto místo uctívají jako projev síly "matky přírody". Prohlídce tohoto údolí je zasvěcen dnešní den.
9. den:VULKÁN CHIMBORAZO, RIOBAMBA Celodenní přejezd jedinečnou přírodou k nejvyšší hoře Ecuadoru - vulkánu Chimborazo. Ubytování v městě Riobamba.
10. den:NARIZ DEL DIABLO, CUENCA Dnešní zážitky z Vás hned tak nevyprchají !! Na programu je jízda železnicí Nariz del Diablo. Jízda vlakem nad srázy a kaňony s jedinečnými výhledy na vulkán. Chimborazo je mnohými považována za vrchol zájezdu. Odpoledne ještě navštívíte ruiny Ingapirca, nocleh Vás očekává ve městě Cuenca.
11. den:CUENCA Prohlídka města a volno k samostatné prohlídce. Město je známé jedinečnou koloniální architekturou, slavnou katedrálou, klášterem a květinami zarostlými náměstími.
12. den:EL CAJAS, GUAYAQUIL Návštěva národního parku El Cajas. Po prohlídce pokračování cesty do Guayaquilu, nocleh
13. den:GUAYAQUIL Po snídani Vás čeká prohlídka hlavního města ecuadorského pobřeží, která zahrnuje největší turistické atrakce historie i současnosti. Nocleh v centru města.
14. den:GUAYAQUIL - PRAHA Dle Vašeho cestovního plánu transfer na letiště a odlet do Prahy nebo fakultativní prodloužení pobytu v Ecuadoru čtyřdenní plavbou po souostroví Galapágy.
15. den:Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.


Podobné zájezdy v této destinaci

76 990 Kč
Základní cena od 76 990 Kč

Ekvádor-Jižní Amerika v miniatuře-prodloužení Las Salinas

Ekvádor
Quito • Otavalo • Cotacachi • Mitad del Mundo • Avenida de los Volcanes • Latacunga • Riobamba • Alausi • Cuenca • Guayaquil • Las Salinas Změna vyhrazena : Změna programu vyhrazena. Min. počet účastníků : 10
termín: 29.04.2019 délka: 12 dní
76 900 Kč
Základní cena od 76 900 Kč

Ekvádor - přírodní krásy a historie země na rovníku

Ekvádor
Ekvádor možná není tak populární země jako sousední Peru či Kolumbie, skrývá však fantastické scenérie hor, vulkánů a pralesů v kombinaci s pestrou kulturou původních obyvatel, které rozhodně stojí za to navštívit. Provází Petr Komarovský.
termín: 14.04.2019 délka: 14 dní
159 990 Kč
Základní cena od 159 990 Kč

Ecuador a Galapágy - luxusní lodí po souostroví Galapág

Ekvádor
Vydejte se spolu s námi do míst, kde Charles Darwin formuloval svoji teorii o vývoji živočišných druhů. Po krátkém úvodu, návštěvě vysokohorské metropole Quito plné historických památek i moderní architektury, a návštěvě činného vulkánu Cotopaxi odletíme do zcela jiného světa. Světa, kde zvířata a ptáci…
termín: 25.04.2019 délka: 11 dní

Nabízí

AMERICA TOURS, v.o.s.

AMERICA TOURS, v.o.s.

Jánská 868/8
46001 Liberec
telefon: 488058205

Zájezd již není v nabídce

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Cuenca / Mariscal Lamar 13 °C
Guayaquil / Simon Bolivar 23 °C
Latacunga 11 °C
Manta 22 °C

Základní informace

Ekvádor

Ekvádor
Hlavní město: Quito
Počet obyvatel: 11 170 431
Měna: ECS
Rozloha: 109,483 km2

Místopisy

  • Quito

  • Galapágy

    Galapágy jsou malým souostrovím, patřícím Ekvádoru. Leží ve východní části Tichého oceánu. Ostrovy jsou poměrně vzdálené a izolované, nachází se cca 1000 km západně od pevniny…

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://ekvador.vasezajezdy.cz/zajezdy/velky-okruh-ecuadorem-499432/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://ekvador.vasezajezdy.cz